09.2017

04

Wypoczęta i pełna pozytywnych emocji, witam się z Wami tuż po powrocie z pięknych wakacji:) Publikację zaległych sesji rozpocznę od lawendowych klimatów…Jeśli dobrze liczę, to ta sesja była naszym piątym spotkaniem:) Poprzedni plener tej uroczej parki miał miejsce w sercu Krakowa, dla przypomnienia link -> tutaj. Dziś serdecznie zapraszam do obejrzenia dziecięcych kadrów w odcieniach pachnącego fioletu:) Gorące pozdrowienia dla całej cudownej Rodzinki!

Tagi: , , ,


Komentarze do wpisu

  • Malgorzata pisze:

    Sesja w odcieniach fioletu i zapachu lawendy. Beatko jestem zachwycona Twoimi pracami. Madzia i Piotruś to małe łobuziaki, czasami nie do ogarnięcia. Tobie jednak udało się artystycznie uchwycić i pokazać w kadrach piękno moich wnuków wśród lawendowych pól. Dziękuję bardzo za miłe spotkanie. Pozdrawiam serdecznie.

  • Weronika pisze:

    Ach jak tu pięknie !!! :) Beatko przecudne zdjęcia uroczych Modeli :) Wspaniały nastrój, po prostu c u d n i e ! :)

  • Monia pisze:

    Beatko, Twój aparat towarzyszy nam od 5 lat! Każda sesja jest najlepsza i najpiękniejsza. Lawendowa jest wyjątkowa. Każde ujęcie jest cudowne. Lawenda, miejsce, zapach wszystko udało Ci się zatrzymać w tych wyjątkowych kadrach. Jeszcze raz dziękujemy za te perełki – chwile zatrzymane w tych obrazach. Pozdrawiamy ciepło i do zobaczenia znów :)

Dodaj komentarz

©2010-2022 Beata Wywiał (Wojtczak). Kopiowanie zdjęć bez zgody autorki zabronione. Photoblog Design: WebLove.PL