07.2019

06

Carmen i Hugo to kuzynostwo, a o zorganizowanie sesji zadbała ich cudowna Babcia:) Widzieć, jak dzieci świetnie się bawią podczas naszych sesyjnych spotkań, to ogromna radość i satysfakcja dla fotografa. Ta sesja taka właśnie była – radosna, a spośród wszystkich kadrów, które powstały, ciężko wybrać mi faworyta, uwielbiam wszystkie:) O miejscówce już nie wspominam, gdyż doskonale wiecie jak bardzo cenię sobie klimatyczne zakątki naszego Krakowa! Sesje miejskie są mi szczególnie bliskie. Zapraszam Was do obejrzenia efektów przesyłając jednocześnie ciepłe pozdrowienia dla Pani Elżbiety i całej Rodziny:)

Tagi: , , , , , , ,


Komentarze do wpisu

 • Weronika Wywiał pisze:

  Cudne zdjęcia wesołych, przeuroczych Dzieciaczków. Super! :)

 • Elzbieta Wosińska pisze:

  Pani Beatko jeszcze raz dziękuję za cudowne zdjęcia moich dzieciaków, za profesjonalizm, za zdjęcia które „mówią”, mają swoją duszę, za ciepłą atmosferę podczas sesji. Świat bez ludzi o takiej wrażliwości jak Pani, byłby bardzo, bardzo szary…. Sesja z moimi dzieciakami i Panią zawsze będzie kojarzyć mi się z chwilami pełnymi radości i piękna. Zakochana bez pamięci babcia Ela.

  • Beata pisze:

   A ja dziękuję za każde słowo zawarte w komentarzu Pani Elżbieto…. Móc przeczytać taki wpis to najwspanialsza nagroda i satysfakcja z tego, co dane jest mi tworzyć :) Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam!

Dodaj komentarz

©2010-2024 Beata Wywiał (Wojtczak). Kopiowanie zdjęć bez zgody autorki zabronione. Photoblog Design: WebLove.PL