11.2019

20

W sumie nie mamy co narzekać na tegoroczną jesień, była przepiękna:) Ale jeśli cieplutki kocyk towarzyszy Wam coraz częściej, to te kadry jeszcze mocniej otulą Was swym ciepłem:) Na zdjęciach Filipek z Rodzicami – piękna Rodzina, która w ten sposób zrealizowała swój prezent od cudownej cioci Agnieszki! Serdecznie zapraszam…

Tagi: , , , , ,


Komentarze do wpisu

 • Gosia pisze:

  Dziękuję za przepiękną sesję i cudowne i inspirujące chwile spędzone razem. Odkąd urodził się Filipek zrobiłam setki zdjęć, lecz te zdecydowanie są moimi ulubionymi. Mam wielką nadzieję, że uda nam się to jeszcze raz powtórzyć. Dziękuję i polecam!

  • Beata pisze:

   Niech Filipek zdrowo rośnie i jak stanie się biegającym chłopcem, to może uda nam się uwiecznić kolejny etap jego słodkiego dzieciństwa :) Dziękuję i pozdrawiam Pani Gosiu :)

 • Agnieszka pisze:

  Przeglądając zdjęcia nie potrafię wyrazić zachwytu <3 Jak zobaczyłam gotowe już zdjęcia z sesji Filipka z Rodzicami, pojawiły się łzy wzruszenia.
  Nie byłam pewna czy taka rodzinna sesja będzie dobrym prezentem na Chrzest Św., ale teraz widzę, że to był strzał w 10tkę :) Nikt tak nie potrafi uchwycić chwili i emocji jak Beatka <3 Polecam z całego serca …

  • Beata pisze:

   Sesja rodzinna to cudowna pamiątka na lata! Cudnie, że zdecydowałaś się na taki prezent Aguś i dziękuję, że mogłam to być ja :)

Dodaj komentarz

©2010-2024 Beata Wywiał (Wojtczak). Kopiowanie zdjęć bez zgody autorki zabronione. Photoblog Design: WebLove.PL