01.2018

19

Każda inna, każda piękna, kreatywna, wrażliwa…..swoją osobowością oraz działaniem z wielką pasją – „kolorują polską edukację”. Z wielkim podziwem obserwuję to co robią i jakie idealne tworzą trio:) Współpraca z nimi to dla mnie ogromna przyjemność, ale równocześnie wyzwanie – doskonale wiedzą czego chcą, kochają kolor, co wymaga ode mnie przełamania stylu i odejścia na chwilę od delikatnych, „wypłukanych” nieco pasteli….;) Jednym słowem….sesję tą określić mogę mianem PRZYGODY:) Mamy za sobą już jedno spotkanie z Monią i Gabi, dla przypomnienia zapraszam Was tutaj -> klik. Ubiegłego lata było nam dane spotkać się ponownie, kadry stały się kompletne, dołączyła do nas Julitka:) Nie skłamię, jeśli napiszę, że był to najgorętszy dzień, kiedy termometry wskazywały temperaturę 38 stopni w cieniu. Podzieliłyśmy sesję na pięć części ze względu na stylizacje i dopasowane do nich miejsca. Pomiędzy….niewielkie przerwy na zmianę stroju, łyk wody i przypudrowanie nosa;) Przez cały czas towarzyszył nam nie tylko lejący się z nieba żar, ale przede wszystkim uśmiech, dobry humor, radość z pięknej słonecznej pogody i bycia w urokliwych miejscach oraz – a może przede wszystkim – ta nić porozumienia między naszą czwórką:) To dla mnie niezapomniane chwile, a smak serniczka z musem malinowym i pyszną tyniecką latte, pamiętam do dziś:) Od jakiegoś czasu zdjęcia zdobią portalowe profile dziewczyn, są elementem plakatów, zapowiedzią ważnych wydarzeń związanych z ich działalnością, w kolorowy sposób ją promują:) Więcej na temat warsztatów i maratonów organizowanych dla nauczycieli szkół, przedszkoli oraz animatorów zabaw dziecięcych, znajdziecie na stronie dziewczyn maratonartystyczny.pl. A teraz już zapraszam Was do tęczowego świata trzech Pięknych Duszków:)

Niebieska chatka w Tyńcu

Ogrody Klasztoru w Tyńcu

Skałki w Tyńcu

Stadnina koni Nawojowa Góra

Baaaardzo patriotyczny finisz :)

Tagi: , , , ,


Komentarze do wpisu

 • Gabi pisze:

  Przepiękne zdjęcia i niezapomniana atmosfera w trakcie sesji. Pomimo trudnych warunków – pełen profesjonalizm. Dziękuję za to wyjątkowe ciepło i światło w ujęciach!

 • Monika pisze:

  Beatko!
  Znamy się już tak długo i tyle pięknych sesji za nami :) Ale urok tych zdjęć jest dla mnie wyjątkowy. Zwłaszcza ujęcia z pięknymi modelkami ze Stajni Nawojowa Góra :) Konie i te folkowe kolory – coś niesamowitego. I tylko tak trochę żal, że dziś zimno i nie ma tego pięknego Słoneczka. Jeszcze raz w imieniu całej naszej trójki bardzo dziękuję!!! I tak sobie myślę: las już był, jezioro było, kopiec też był, konie były … na Europejski Maraton musimy się spotkać w Paryżu, Pradze lub Rzymie !!!

  • Beata pisze:

   A może….bez tego „lub” na końcu?? ;) Monia, z Wami to zawsze szalona przygoda…i jak to mówią…nieważne gdzie, ważne z kim! Ściskam! :)

Dodaj komentarz

©2010-2024 Beata Wywiał (Wojtczak). Kopiowanie zdjęć bez zgody autorki zabronione. Photoblog Design: WebLove.PL