04.2020

17

Straciłam rachubę, które to już nasze spotkanie:) Dwa lata temu zachwycili mnie sobą w czereśniowym sadzie. W zeszłym roku ponownie odwiedzili mnie w Krakowie, aby obsypać mnóstwem czarujących kadrów, na których króluje tyle radości i naturalnej dziecięcej swobody:) Z roku na rok coraz bardziej czarujący!! Za te spotkania, pełne ciepła i obopólnej sympatii, dziękuję dwóm wspaniałym Kobietom…. Moniu, Pani Małgosiu, wysyłam z tego miejsca ogrom wdzięczności i serdecznych pozdrowień. Zapraszam do moich ukochanych krakowskich zakątków…

Tagi: , , , , , , , , ,


Komentarze do wpisu

 • Monia pisze:

  ❤ ❤ ❤ Beatko kolejny raz dziękujemy za cudowne zdjęcia, za magię którą przekazujesz za pomocą swoich fotek, za Twoją cierpliwość do moich „potworków”, za Twoje ciepło. Z radością co roku do Ciebie wracamy. Mam nadzieję na kolejne spotkanie z Tobą w tym roku :)

 • Malgosia pisze:

  Beatko jak miło wrócić do krakowskich wspomnień uwiecznionych na fotografiach. Przepiękne są te kadry. Moje wnuki to żywe srebra i ujarzmić ich, to nie lada sztuka. Tobie się udało. Zdjęcia ukazują prawdziwe ich charakterki. Dziękujemy bardzo za tą sesję i mam nadzieję, że uda nam się spotkać na kolejnej sesji, może tym razem w jesiennych klimatach.

  • Beata pisze:

   To ogromne szczęście czytać takie słowa Pani Małgosiu. Teraz szczególnie wracam wspomnieniami do sesji miejskich, kiedy Kraków taki pusty i smutny…. Wierzę, że DO ZOBACZENIA w tym roku :)

 • Weronika Wywiał pisze:

  Beatko, przecudne zdjęcia uroczych wesołych Modeli ! :)

 • Agnieszka pisze:

  Z roku na rok, z sesji na sesję fajniejsi :) Zdjęcia cudne :)

 • Agnieszka Bochenek pisze:

  Jakim body i obiektywem taka sesja zrobiona? Jeśli wolno spytać?

Dodaj komentarz

©2010-2021 Beata Wywiał (Wojtczak). Kopiowanie zdjęć bez zgody autorki zabronione. Photoblog Design: WebLove.PL