06.2020

04

Był maj – były ukochane bzy :) Czas na moje najulubieńsze spośród kwiatów, na które rok w rok z utęsknieniem czekam i zanim zdążę nacieszyć nimi moje zmysły, ich czas przemija… Piwonie!! Te w odcieniach różu!! Pomysł tlił się od dawna i w końcu działanie nabrało tempa…. szybki zakup sukienki, koniecznie kolorowej oraz bukietu obłędnie pachnących kwiatów. Sesja z założenia kolorowa, energetyzująca, przełamująca stonowane w kolorach zaułki mojego ukochanego Krakowa :) Termin – celowo popołudniu w środku tygodnia, aby od czasu do czasu pojawiło się w kadrze moje miasto tętniące życiem :) Monika – idealnie wpisująca się w klimat mojego planu! To już kolejna nasza wspólna sesja…. ta była raczej spontanicznym spacerem, snułyśmy się uliczkami Krakowa wiodąc niekończące się rozmowy :) Cudownie spędzony czas i efekt, jaki chciałabym uzyskiwać fotografując kobiety: bardzo naturalne kadry, bez wymuszonych póz, bez nadmiernych przygotowań upiększających…. Chciałabym, aby moje zdjęcia pokazywały Was takimi, jakimi jesteście naprawdę, w zwykłym codziennym życiu, aby to co wymuskane, nie przesłoniło Waszego wnętrza, tego co w nim drzemie…. Czasem radosne, czasem smutne, czasem zamyślone tak, że nie do rozszyfrowania… takie bądźcie przed moim obiektywem – prawdziwe. Monia – z całego serca dziękuję!!

Tagi: , , , , , , ,


Komentarze do wpisu

 • Monia pisze:

  Beatko … po prostu brak mi słów, uwielbiam całą tą sesję !!! Uwielbiam te kolory … miejsca … i siebie tam uwielbiam … ale tylko dzięki Tobie ❤️❤️❤️ Dziękuję za tak wyjątkową pamiątkę – o mnie dla mnie – Jesteś moją czarodziejką!

  • Beata pisze:

   Ogromnie się cieszę Monia z naszych efektów! :) Z pewnością to jedna z moich ulubionych sesji!! Jeszcze raz dziękuję i do zobaczenia niebawem :)

 • Weronika Wywiał pisze:

  Beatko sesja odlotowa, przepiękne zdjęcia uroczej pełnej gracji Modelki. WSPANIALE :)

 • Magda pisze:

  Piękna modelka, piękna sesja :) I nie mogę się już doczekać mojej :)

Dodaj komentarz

©2010-2022 Beata Wywiał (Wojtczak). Kopiowanie zdjęć bez zgody autorki zabronione. Photoblog Design: WebLove.PL