08.2020

16

Obie dziewczynki fotografuję odkąd tylko pojawiły się na świecie. Cudownie jest patrzeć jak z sesji na sesję zmieniają się, rosną i kiedy wydaje mi się to już niemożliwością, to jednak przy każdym kolejnym spotkaniu mają w sobie jeszcze więcej uroku i dziecięcej radości :) Podczas jesiennego spotkania, fotografowanie Nikoli – młodszej z sióstr, było dla mnie najlepszym testem fizycznej sprawności ;) Niesamowite, że wystarczyło półtora roku, aby stała się tak wdzięczną modelką! Diana – niezmiennie urocza i fascynująca. Wspaniały siostrzany duet oraz cudowni Rodzice! Grażynko i Marcinie, po raz kolejny dziękuję Wam za przeurocze wspólne chwile! :) A oto efekty, zapraszam…

💜

Tagi: , , , , ,


Komentarze do wpisu

 • Rodzice Nikolki i Dianki pisze:

  Beatko, po raz kolejny sprawiłaś mam niesamowitą radość. Sesja jest cudowna. Nasze małe córeczki są jak Rusałki. Nie potrafię wyjść z podziwu dla Twojego kunsztu i profesjonalizmu. Gratuluję pracy, która sprawia Ci ogromną przyjemność i ciągle motywuje :)

  • Beata pisze:

   Ogromnie Wam dziękuję!! Kolejne spotkanie, które sprawiło mi wielką radość i satysfakcję z wykonywanej pracy :) Mam nadzieję, do zobaczenia! :)

 • Weronika pisze:

  Beatko, kolejna cudowna sesja, a Modelki prześliczne :)

Dodaj komentarz

©2010-2024 Beata Wywiał (Wojtczak). Kopiowanie zdjęć bez zgody autorki zabronione. Photoblog Design: WebLove.PL