02.2021

09

Drugie urodzinki uwiecznialiśmy w parku, jesienią, wśród kolorowych liści – sesję zobaczyć możecie TUTAJ. Dla dwulatka takie okoliczności, to istny raj!! Filip świetnie się wtedy bawił, biegał za innymi dziećmi, łobuzersko uciekał przed aparatem – podsumowując – dla mnie był to dobry trening szybkościowo-wytrzymałościowy ;) Piszę o tym, gdyż chcę podkreślić, jak niesamowita różnica jest między dwu- a trzylatkami. To przepaść :) Podczas ostatniej sesji, której efekty zobaczycie poniżej, Filip szokował wręcz świadomym podejściem do tak ważnej sprawy, jaką jest modeling ;) To była współpraca na bardzo wysokim poziomie! Jestem zachwycona! A Mama Filipka – jak zwykle urocza i pełna wdzięku! Cudowny duet!! Pani Marzenko serdecznie dziękuję za kolejne spotkanie i pozdrawiam całą Waszą Rodzinę! :) Zapraszam…

💛

Tagi: , , , , , ,


Komentarze do wpisu

  • Monia pisze:

    Wspaniała sesja!!!! Uwielbiam te kolory i ten miejski klimat! Jestem zachwycona małym modelem, pozował jak profesjonalista! Widać, że obiektyw kocha jego i jego przepiękną Mamę. Widać, że Filipek poczuł się jak Ryba w wodzie! Zdjęcia z Mamą mają tyle emocji! Beatko – sesja na medal! Brawo!

  • Marzena Szczęśniak pisze:

    Pani Beatko! Uwielbiam te kadry :) Super się bawiliśmy, a przy okazji powstały te przepiękne ujęcia w sercu mojego ukochanego Krakowa!!! Dziękujemy za wspaniałą atmosferę i (jak zawsze!) fantastyczne i profesjonalne podejście do Małego Człowieka! Pozdrawiamy i do zobaczenia następnym razem!!! :)

Dodaj komentarz

©2010-2021 Beata Wywiał (Wojtczak). Kopiowanie zdjęć bez zgody autorki zabronione. Photoblog Design: WebLove.PL