02.2021

15

Długo się zastanawiałam nad wpisem do tej sesji i wiecie co? Nie znajduję odpowiednich słów. Te banalne, które przychodzą mi do głowy, nie oddadzą rzeczywistości i spłycą jedynie sens tego, co chciałabym przekazać…. Celowo nie opublikowałam tej sesji w Walentynki, ponieważ nie chciałam tej historii wkładać w ramy jednodniowego święta. Bo tych DWOJE, po 30 latach bycia razem, mających dwie wspaniałe Córki, dwóch wspaniałych Wnuków, z bagażem pełnym doświadczeń oraz – co takie piękne – nie schodzącym z twarzy uśmiechem, powiedziało sobie sakramentalne TAK. Miałam ogromny zaszczyt i przyjemność Ich sfotografować….. a może nie Ich, może TO co między Nimi…. Bardzo Państwu dziękuję za te radosne chwile, a Tobie Monia za nieocenioną pomoc i bycie razem z nami. Zapraszam do naszej piwoniowej bajki, tyle, że w tym przypadku ta bajka nosi miano prawdziwego życia… Przed Wami Ewa i Mirosław w wiosennej aurze.

Tagi: , , , , ,


Komentarze do wpisu

 • Monia pisze:

  Beatko ❤️ To najcudowniejszy prezent, jaki mój ukochany Duet – moi Rodzice mogli sobie wymarzyć! Myślę, że ta wyjątkowa sesja i ta niespodzianka, którą im zorganizowałaś, na zawsze zostanie w ich i mojej pamięci. Zdjęcia mnie tak rozczulają… i mówią same za siebie! Mój komentarz nie odda nigdy tego co widać i tego co się czuje patrząc na te kadry z ich udziałem… ❤️❤️❤️ Chapeau Bas!!! ❤️ Bardzo dziękuję!

 • ELA pisze:

  Cudowne zdjęcia!! Sesje ukazujące naturalne piękno osób jak i przyrody wokół!

 • Aleksander pisze:

  To niesamowite w jaki sposób zdjęcia potrafią oddać emocje towarzyszące chwili, pokazując nam zarazem więź łączącą dwoje ludzi. Jak widać na załączonym obrazku – nierozerwalną :)

 • Ewa&Mirek pisze:

  Beatko,
  jesteśmy z mężem oboje zauroczeni tą wspaniałą sesją! Przygotowana przez Ciebie niespodzianka, dobór miejsca i klimatu sesji, to strzał w 10tkę! Nie mogłabym sobie lepiej wymarzyć! Stworzona atmosfera podczas sesji pozwoliła nam beztrosko się zapomnieć i oddać nastrojowi chwili! Serdecznie dziękujemy za taką przygodę, za wspólnie spędzony czas, za tyle pięknych słów, za pozytywną energię, za tą naszą wspólną niezapomnianą bajkę! Serdecznie pozdrawiamy! Uściski! ❤️
  P.S
  Fotoksiążka ❤️ Dech zapiera! Dziękujemy!

 • Stasia pisze:

  Uwielbiam piwonie! Taka sesja to marzenie! Piękne kolory, romantyczne miejsce i wspaniali bohaterowie zdjęć! Gratuluję pomysłu Pani fotograf! Oby więcej taki pięknych sesji dla tych dojrzalszych z nas ;)

 • Ania pisze:

  Cudowna miłość! Piękne zdjęcia. Nic tylko życzyć każdemu z nas takiego uczucia i wspaniałych fotografii!

 • Malgorzata pisze:

  Piękni ludzie, piękne piwonie, szczęście malujące się w najdrobniejszych szczegółach napawają radością oglądającego. Gratuluję.

 • Marzena pisze:

  Przepiękna sesja i cudowni Modele, którzy aż „kipią” uczuciem i pozytywną energią! :) Radość, szczęście, MIŁOŚĆ…jestem zauroczona!

 • Weronika Wywiał pisze:

  Beatko, wspaniała sesja, uroczych, szczęśliwych, zakochanych Modeli :) w przepięknej scenerii! :)

Dodaj komentarz

©2010-2022 Beata Wywiał (Wojtczak). Kopiowanie zdjęć bez zgody autorki zabronione. Photoblog Design: WebLove.PL