04.2021

22

Po bardzo kobiecym plenerze lawendowym nie czekaliśmy długo na kolejne fotograficzne spotkanie :) Rok później czyli wiosną 2020, nadarzyła się świetna okazja, by upamiętnić wspólne rodzinne chwile…. otóż – komunia Kai :) Tłem nie mogło być nic innego o wiosennej porze, jak kwitnący owocowy sad :) Och, jak ja uwielbiam tą Rodzinę! Każda sesja w Ich towarzystwie, to ogrom tak pozytywnych emocji, że ciężko się potem rozstawać!! Pani Ado – po raz kolejny bardzo serdecznie DZIĘKUJĘ i ciepło pozdrawiam Was wszystkich! Ps. z niecierpliwością czekam na tegoroczne spotkania wśród kwitnących drzew! Tymczasem żyję wspomnieniami….. zapraszam :)

🌸

Tagi: , , , , ,


Komentarze do wpisu

  • Ada Grabarczyk-Rynduch pisze:

    Pani Beatko!!! Pani talent nie wymaga potwierdzenia w długich i zawiłych metaforach, dlatego napiszę krótko – JEST PANI WIELKA!!! Zeszłoroczna wiosna przyniosła światu zmianę, ale dla nas wspomnienie ubiegłego kwietnia, to wspomnienie 18-tych urodzin Przemka i spotkania z Panią podczas sesji komunijnej Kai :)! Kwitnący sad czereśniowy zatrzymany przez Panią w kadrze! Samo marzenie! Dziękujemy za tyle cudownych wrażeń, uśmiech i dobre słowa! Sesja wśród drzew umieszczona wczoraj – 22 kwietnia – może być takim „małym prezentem” na Dzień Ziemi (dodam, że Kaja ma 22.04 imieniny:)). Do zobaczenia :) Tęsknimy! Rodzina Rynduszków i mama Grażynka :)

    • Beata pisze:

      Dziękuję za tak ciepłe słowa Pani Ado :) Tak, to było spotkanie pełne refleksji, ale jak ZAWSZE – bardzo pozytywne! :) Mam nadzieję, do zobaczenia i – jeszcze raz – serdecznie wszystkich pozdrawiam :)

Dodaj komentarz

©2010-2022 Beata Wywiał (Wojtczak). Kopiowanie zdjęć bez zgody autorki zabronione. Photoblog Design: WebLove.PL