09.2021

24

Najwyższy czas na kolejny wpis z Rodziną, którą już doskonale znacie :) Po sesji w kwitnącym sadzie, udaliśmy się pod samiuśką Częstochowę, by zrealizować następny fotograficzny pomysł :) Ze względu na tło, w sesji wzięła udział jedynie kobieca część Rodziny. Spójrzcie jak uroczo prezentuje się Mama wraz z Córeczkami w takich samych słonecznych sukienkach! Uwielbiam! Przesyłam serdeczne podziękowania i gorące pozdrowienia do Nowego Sącza i zapraszam na słoneczny plener w ten – chwilowy mam nadzieję – chłodek :) Przed Wami Maja i Kaja z Mamą :)

💛💛💛

Tagi: , , , , ,


Komentarze do wpisu

 • Ada Grabarczyk-Rynduch pisze:

  Ten plener w królewskich kwiatach, w samym środku upalnego lata na zawsze pozostanie w naszych wspomnieniach. Sesja w miejscu, które przypominało skarbiec słonecznych promieni wplecionych w dojrzałość zieleni została uwieczniona dzięki Naszej Mistrzyni Obiektywu- Pani Beacie:):):)!!! Sierpień, skwar, najmocniejsze odcienie żółcieni- „To jest to, co Tygrysy lubią najbardziej”!!!
  Pani Beatko, dziękując za kolejne spotkanie, wypatrujemy…jeszcze jednej wspólnej sesji!!! Może tym razem u progu następnego lata- w skromnych chabrach, które również uwielbiamy?!:)
  Pozdrawiamy serdecznie- Ada, Maja, Kaja i Trzej Panowie, czyli rodzina z Nowego Sącza:):):):):):)!

  • Beata pisze:

   Buzia mi się śmieje czytając tak pozytywny wpis Pani Ado!! Za każde słowo i wspaniałą atmosferę, która towarzyszy nam podczas spotkań – serdecznie dziękuję!! Do zobaczenia! :)

Dodaj komentarz

©2010-2023 Beata Wywiał (Wojtczak). Kopiowanie zdjęć bez zgody autorki zabronione. Photoblog Design: WebLove.PL